Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Diş hekimi Mümin Bey eli hafif ve hızlı, ilgili de bir doktor. Lüleburgaz’da diş hekimi arayışı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Müg** D***

Çok ilgili, ılımlı ve hastasına güven veren bir hekim ilk kez dişçiye geldiğim için çok korkuyordum. ellerim ayaklarım korkudan titriyordu.ama Mümin bey ve yanındaki adını korkumdan bile soramadığım,hanım efendi çalışanın ilgisi alakası tek kelimeyle herşey muhteşemdi. iki adet yirmilik diş çekimi gerçekleştirdi. benim korkum çekim yapılırken acı duyarmıyım korkusuydu, ama Mümin beyin bana yaptığı açıklama sonrasında kendimi güvende hissettim ve hiçbir acı ağrı sızı duymadan,beni bu çürük yirmilik diş belalarından,kurtardı ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki sizin gibi hekimlerimiz var.size minnettarım bundan sonra ki tüm ağız tedavilerimde güvenle gideceğim tek hekimsiniz benim ilk doktorumsunuz.ayrıca eli çok hafif ve hızlıydı.çok kaliteli çok hijyenik bir klinik diş çi fobimi yendiğim doktorum oldu Diş Hekimi Mümin Atakan.

Ker** K***

Diş hekimi Mümin Bey eli hafif ve hızlı, ilgili de bir doktor. Ayrıca çalışan insanlar olduğumuz ve müsait zaman problemi yaşadığımız için bize uyan saatler konusunda da elinden geldiğince yardımcı oldu, daha önceki diş tedavilerinden memnun kaldım.
Yeni muayenehaneniz de hayırlı olsun, İstanbul’daki gayet başarılı, orası için de başarılar dilerim.

N*** A***

Hastalarıyla çok ilgili, eli çok iyi ve hafif kaliteden asla ödün vermeyen bir diş hekimi arayışındaysanız eğer kesinlikle Diş Hekimi Mümin ATAKAN derim..
Saygılar sevgiler Mümin hocam.

F*** K***

Bu zamana kadar tanıdığım doktorlar arasında işini hakkıyla yapan başarılı ve kendini hep daha iyiye adamış ve o yolda da ilerleyen mükemmel doktorlarsınız ve yüreği güzel insanlarsınız. Umarım sizin gibi güven veren ve başarılı doktorların sayısı çoğalır. Başarılarınızın devamını diliyorum Dt. Mümin Atakan Bey ve Dt. Sevil Atakan Hanım 😇

Mer*** F*** K***

İşinin ehli, profesyonel bir diş hekimi Mümin bey. Yıllar önce yaptırdığım dolgumda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Eline sağlık, teşekkürler

Meh*** Y***

Öncelikle alanında uzman, titiz ve kaliteli bu Diş Kliniğini Lüleburgaz’a kazandırdığınız için çok teşekkür ederim. İmplant, kaplama gibi birçok uygulama yaptırdım.Güleryüzünüz , hafif elleriniz ile konforlu bir deneyim yaşattınız. Hem cebimize hem gözümüze hitab eden uzman elleriniz iyiki var . O koltuğa her oturduğumda mutlu ayrılmamı sağladığınız için teşekkürler

Haf*** A***

Dişimde yanlış yapılan bir kanal tedavisinden dolayı tatilde oldukça ağrı çektim. Şansıma Mümin Bey’in kliniği buldum. Kendisi işinin ehli, çok yardımcı oldu.

S***

İkisinin de eli hafif ve yaptıkları dişlerde hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. İşlerinde başarılılar. Biz ailece bütün dişlerimizi kendilerine yaptırıyoruz. İmplant, köprü, kaplama, kanal tedavisi, dolgu, diş beyazlatma işlemlerini yapıldırıldı hepsi çok başarılı ve estetik olarak da insanı mutlu ediyor.

Ful*** C***

Yirmilik dişlerimden birisini Mümin beye cektirdim, eli inanılmaz hafif. Daha evvel Marmara üniversitesinde dişimi çekmişlerdi, çekim sırasında ve sonrasında epey ağlamıştım, çok zorlamislardi ve bu bende travma yaratmıştı. Mümin bey sakinligiyle sizi rahatlatıyor zaten, çekimi anlamadım bile. Ayrıca gereksiz masrafa da sokmadi, ön dişlerimi estetik dursun diye yaptırmak istemistim ancak kendisi neden yapilmamasi gerektiğini cok guzel izah etti. Kendisine teşekkür ederim.

Mer*** Y***

This clinic was a lifesaver! I was in holiday and I had a bad cavity and Mr. Mumin helped me. He is really professional and the place excell in term of hygiene. Thank you so much!

Mar*** P***

Yorumunuzu Gönderin!

    Doktora Sorun!
    Call Now Button